Народний Медіа-проект


ОБ'ЄДНАННЯ СУСПІЛЬСТВА НАВКОЛО СПІЛЬНОЇ ЗАГЛНОНАЦІОНАЛЬНЇ ІДЕЇ!

ПРОБЛЕМАТИКА ТА ПРАКТИЧНА ПРОПОЗИЦІЯ

Чи не настав час створити умови для того, щоб соціально - політична свідомість і активність українців стала масовою та народною?
МЕТА: Об’єднання українського суспільства навколо загальнонародної, зрозумілої кожному, національної ідеї як об'єднуючого фактору на шляху досягнення громадянського порозуміння та розбудови України як сильної та заможної Держави.

ЦІЛЬ: створення комплексного народного Медіа-проекту - доступного кожному інструменту для обговорення та свідомого формування загальнонародної ідеї, здатної об'єднати різноманітну Україну в єдину сильну спільноту.

СОЦІАЛЬНИЙ НАПРЯМОК ПРОЕКТУ має завдання створити умови зацікавленості та долучення широких мас українського суспільства до народного діалогу та обговорення.

Не теоретично, а реально: кожен українець має відчути, що його думка має значення та буде почута, а отже суспільно вагома.

НЕОБХІДНІ ЕЛЕМЕНТИ ПРОЕКТУ:

Матеріально та технічно забезпечена студія;
  • Інтернет – портал як майданчик для обговорення, голосування, пропозицій та анонсування подій проекту;
  • Колектив: залучені та постійні журналісти, представники громадських організацій як контролюючий орган та елемент зв’язків з громадськістю; відділ IT – спеціалістів та персонал технічного забезпечення;

АЛГОРИТМ РЕАЛІЦАЦІЇ ТА ОСОБЛИВОСТІ ПРОЕКТУ

По-перше, участь у проекті «Нові лідери» дає стартову публічну впізнаваність.
По-друге, буде проведена робота щодо залучення до створення проекту громадських організацій, журналістів, громадських діячів та активістів, формування фокус-групи по створенню ПРОЕКТА.

В результаті буде розроблена та чітко сформульована кінцева концепція Media-проекту.

Поряд з організаційними питаннями буде запропонована участь спонсорам, меценатам, громадським організаціям та активістам у формуванні матеріально-технічної бази.

Створення сайту як порталу для інтерактивної участі громадян у суспільному обговоренні пропонованих програм гостей передачі, планування та запрошення для участі у програмах громадських діячів, політиків та публічних осіб, які впливають та формують суспільну думку, та які будуть готові запропонувати суспільству практичні шляхи розвитку України, а також відповісти на запитання з метою публічного висвітлення накопичених суспільством «приватних» питань.
Адже людина яка бере на себе відповідальність запропонувати шляхи розвитку суспільства та країни, має бути прозорою перед співгромадянами. Це дає можливість виявити відповідність ідей, які пропонуються суспільству, моральним якостям та характеристикам спікера як людини.
Важливим функціональним елементоп ПРОЕКТУ є аналіз, порівняння та виявлення соціально-економічної доцільності запропонованих спікерами ідей та програм, їх обговорення на єдиному порталі, голосування як виявлення ключової суспільної думки.

ПОКРОКОВИЙ ПЛАН РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ

1. Публічна презентація, в тому числі за допомогою медіа ремурсу.
2. Інформаційна кампанія, спрямована на громадські організації, потенційних спонсорів, громадських діячів, журналістів та українське суспільство в цілому шляхом звернення, пропозицій, відповідей на запитання, інформування в пресі та соціальних мережах.
3. Формування команди, здатної комплексно реалізувати ПРОЕКТ.
4. Розробка та публічна декларація концепції проекту, спрямована на потенційних спонсорів та інвесторів, обгрунтування кошторису.
5. Формування бюджету проекту.
Для формування бюджету проекту планується використовувати наступні ресурси та джерела фінансових та матеріальних надходжень:
 -  спонсорські внески;
 -  краудфандинг як механізм народного фінансування;
 -  інвестиції з боку зацікавлених Медіа, але лише з точки зору матеріально-технічного забезпечення в обмін на рекламу складову. ПРОЕКТ МАЄ БУТИ НЕЗАЛЕЖНИМ.
 - фінансові надходження від платної складової інтерактивного голосування аудиторії з метою покриття поточних витрат та формування фонду оплати праці.
6. Матеріально-технічна та організаційна підготовка, запуск ПРОЕКТУ.

СТРОКИ: організаційна підготовка, матеріально-технічне забезпечення і запуск потребує до 3-х місяців часу з моменту початку роботи над створенням проекту.

ШЛЯХИ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ ТА ДОСЯГНЕННЯ КІНЦЕВОЇ МЕТИ

Об'єктивно розуміючи що ПРОЕКТ спершу має про себе заявити та довести суспільну потребу в ньому, має стартувати на YouTube каналі з дублюванням у популярних соціальних мережах як канал, незалежний від політичних та фінансових впливів.

В подальшому – домовленість про трансляції на телевізійних каналах на засадах паритетності та незалежності, що може бути забезпечено великою кількістю учасників на етапі створення ПРОЕКТ та наявності власної матеріально-технічної бази.

Принципово новий формат на принципах відкритості та прозорості, зрозумілого широкому загалу викладення інформації та запропоновані механізми обговорення та комунікацій, необхідність відповідей гостей на часто гострі питання, накопичені у суспільстві -  все це сприятиме залученню до участі та обговоренні максимально широкого загалу українців.
Громадяни залучатимуться до суспільного діалогу, який матиме на меті «народити» спільну, зрозуміло кожному, НАРОДНУ Національну Ідею, яка стане натхненням до згуртування на шляху розвитку сильної незалежної України.

МАРКЕТИНГОВІ ПЕРСПЕКТИВИ 

Впевнений, такий ПРОЕКТ має потенціал головної арени країни.

Пропоную ТЕМИ, обов’язкові для обговорення та викладення бачення спікерів:

1. В чому полягає українська національна ідея? Метою цього питання є виділення стержньового загальнонародного аспекту, на обґрунтовану думку гостя програми,         того самого фактору, навколо якого може та має бути консолідоване суспільство.

2. Нова суспільно-політична парадигма. Політична криза в Україні пов'язана із скам'янілою пострадянською системою, посиленою олігархічним «надбанням».            Мета питання: пошук компромісу, який дозволить безболісно зберегти в Україні великий бізнес за межами влади, прибрати олігархічну складову як інструмент контролю та управління суспільством, зберігаючи при цьому максимальні вигоди для всього українського суспільства. Формування нової концепції політичної еліти країни.

3. Перегляд концепції народовладдя. Пошук оптимального формату регіональної децентралізації, системи управління, субординації рівнів та гілок влади. Нова система виборів та контролю обранців, механізми їх відповідальності та відкликання.

4. Економічна модель України. Обговорення варіантів оптимізації цілісної економічної концепції. Шляхи залучення інвестицій, нові правила гри на ринку.
Податкова система України як основний фактор формування інвестиційного клімату та виводу економіки з тіні, концепція системи кредитування бізнесу та підприємництва.

5. Зовнішня політика та Військова доктрина України. Адже військово-політичний статус країни - чи не найважливіший фактор позиціонування держави на міжнародній геополітичний арені.
Концепція створення ефективного сектору національної безпеки, механізми його розвитку, забезпечення та зміцнення.

Окремою та невід’ємною частиною проекту є блок бліц- запитань, актуальних та не завжди зручних для спікера, з відповідей на які аудиторія зможе зробити висновки щодо прозорості та відкритості перед суспільством конкретного гостя студії.

НА ЗАВЕРШЕННЯ МАЮ СКАЗАТИ...

Запропонований вище проект з точки зору алгоритму реалізації Програмної мети не суперечить, а навпаки співпадає з алгоритмом дій, запропонованим у авторському творі «Фантастична історія України», в якому викладене бачення альтернативного українського шляху, яким би я хотів з вами поділитися


З повагою, Микола Товкач.

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

11. Концепция - система путей решения

5. Специфическая область знаний и навыков

8. ТЕРРИТОРИАЛЬНАЯ ЦЕЛОСТНОСТЬ